Skrivbord
2016-11-30
425032
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, mahogny, 1900-tal, England, skinnklädd skiva, mässingsbeslag, hjultrissor höjd 75, 122x65 cm
Skiva med slitage, nyckel saknas