Orientmatta
2016-12-10
425027
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Ghashgai, ca 177x136 cm
Skador, slitage, ställvis hårdare