Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
OTTO LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Fartyg i skymning, signerad daterad L Richarde 92, ca 57x84 cm
Ytskador/krackeleringar
424959
2016-11-29