Klubbat för:
21 000 SEK
8 000 SEK
GUERIDON, 1800-talets andra hälft, med marmorskiva, förgylld träskuren dekor, i form av delfiner, höjd 81, diameter 55 cm
Torrsprickor, färgbortfall
424945
2016-11-30