Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
WASSILY KANDINSKY (1866-1944): efter, "Les étoiles"", monogramsignerad och daterad i trycket 38, färglitografi, ca 34c25 cm
Obetydligt gulnad
424933
2016-11-29