Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WASSILY KANDINSKY (1866-1944): efter, "Les Cometes", monogramsignerad och daterad i trycket 38, färglitografi, ca 34c25 cm
Zustandsbeschreibung
424931
2016-11-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner