Bo-Åke Adamsson litografi
2016-11-29
424916
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941) hästkapplöpning, signerad samt numrerad 313/360, litografi, passepartoutens innermått ca 65 x 88 cm.