Into Linturi oljemålning
2016-11-30
424887
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INTO LINTURI (1902-1989): Kyrkomotiv, signerad och daterad Into Linturi 1945 Köyliö, olja på pannå, ca 58x47 cm