Theo Tobiasse färglitografi
2016-11-29
424871
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, II/C, färglitografi, bladmått ca 76x55 cm