Olaj på elfenben efter Mosnier
2016-11-29
424802
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JEAN LAURENT MOSNIER (1743-1808), efter, 1800-tal, Elisabeth Alexejevna, hustru till Alexander I, olja på elfenben, 13,5x9,5