Lena Linderholm färglitografi
2016-11-29
424800
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA LINDERHOLM (född 1947), komposition med blommor, signerad Lena A Linderholm, numrerad 578/1750, ca 56 x 77 cm