Vas i porslin Kina
2016-11-29
424749
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VAS, med hänklar, porslin, Kina, 1800-tal, dekor med fåglar på klippformation och pioner samt kalligrafi, höjd ca 44 cm
Botten med stjärnspricka, krage med lagning