Ljuskrona i glas och mässing
2016-11-29
424740
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA med fem ljusarmar, glas och mässing, troligen Orrefors, höjd ca 66 cm
Ett blad med skador, enstaka nagg kan förekomma