Golvlampa 1900-talets mitt
2016-11-28
424673
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, teak och mässing, höjd inklusive skärm ca 131 cm
Smärre slitage