Matgrupp teak
2016-11-28
424670
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, STOLAR, 4 st, 1950/60-tal, teak, bordets höjd ca 72, diameter ca 110, 2 iläggsskivor á 33, sitthöjd ca 42 cm
Smärre slitage