Barstolar industridesign
2016-11-28
424669
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BARSTOLAR, 4 st, industridesign, 19/2000-tal, grönmålade, trä och stålrör, sitthöjd ca 79,5 cm
Slitage