Jan W Mortensson oljemålning
2016-11-28
424618
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JAN W MORTHENSSON (född 1940): "Haut Sec, Keep Dry", signerad och daterad a tergo -87, olja på duk, ca 65x54 cm