Gustave Singier färglitografi
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GUSTAVE SINGIER (1909-1984): Komposition, signerad och daterad Singier -54, 121/200, färglitografi, ca 36x49 cm
Kuntoraportti
424610
Päivämäärä:
2016-11-28