Orientmatta
2016-12-03
424571
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, old, Anatolien, ull på ullvarp, ca 196x125 cm
Slitage/trampveck, hörn med skada/lagning