Bojan Kina 1800-tal
2016-11-27
424551
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOJAN MED LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, kangxistil, dekor av prunusblom samt reserver med uppställda ting i underglasyrblått, höjd ca 26 cm
Livet med spricka, locket med lagning