Lode Verhoeven
2016-12-05
424523
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LODE VERHOEVEN, sannolikt, 1900-tal, marint motiv, signerad, olja på duk, 50x74 cm
krackelerad, lagning