Jörgen Fogelqvist färglitografi
2016-11-27
424487
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JÖRGEN FOGELQUIST (1927-2005): Komposition, signerad Jörgen Fogelqvist, färglitografi, ca 43x31 cm