Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Motiv från Lofoten, signerad M Huss W, numrerad 93/360, ca 62x44 cm
Zustandsbeschreibung
424416
2016-11-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner