Oljemålning
2016-11-27
424406
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Rävsvans i sax, olja på duk, ca 29x24 cm