Samovar
2016-11-27
424399
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SAMOVAR, Ryssland, omkring 1900, mässing, höjd ca 54 cm
Delar saknas, bucklor, slitage