Flintlåspistoler
2017-02-02
424346
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FLINTLÅSPISTOLER, 2 st, 1700-tal, helstockar med mässingsbeslag, längd 47 resp 50 cm
omfattande skador, piporna lösa