Erik Höglund Boda
2016-11-27
424307
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ERIK HÖGLUND, 16 dlr, Kosta Boda, färgad glasmassa, somliga signerade, största höjd 27 cm
Smärre slitage