Ljusstakar 1 par
2016-11-26
424206
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIC LÖFMAN, ljusstakar, 1 par, silver, MGAB, Uppsala 1956, fasetterat skaft, rund fot, dekor av pärlbård, höjd ca 19,5 cm
Smärre repor, fyllning med skador