Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2016-11-26
424150
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV 305/500, färglitografi, ca 36x49 cm