Nils Tydén Stockholmsmotiv oljemålning
2016-11-26
424146
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS TYDÉN (1889-1976): "Från gamla stan mot Katarinakyrkan på söder", signerad N Tydén, olja på pannå, 34x26 cm