Axel Nilsson oljemålning
2016-11-28
424095
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL NILSSON (1889-1981): Havslandskap, signerad och A Nilsson daterad 1916, olja på duk, ca 42x67 cm