Stolar och karmstolar
2016-11-28
424086
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 12 st, KARMSTOLAR, 2 st, betsad ek, skuren dekor, röd sammetsklädsel, sitthöjd 47 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
En stol nedsutten, slitage