Lena Cronqvist tusch
2016-12-04
424078
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Figurkomposition, signerad samt daterad 97, tusch på papper, 27 x 20 cm