Chokladkanna silver
2016-12-04
423996
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANDERS LUNDQVIST, chokladkanna, silver, Stockholm 1825, godronnerad dekor, fyra tassfötter, lock med pinjekotte, höjd 16 cm, vikt ca 359 g
Ytslitage, lagningar, synliga porer