Snapplåspistoler

Snapplåspistoler
Snapplåspistoler
Snapplåspistoler
Snapplåspistoler
Snapplåspistoler
Snapplåspistoler
Snapplåspistoler
Snapplåspistoler
Snapplåspistoler
Snapplåspistoler
Snapplåspistoler
Snapplåspistoler
Snapplåspistoler
Snapplåspistoler

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SNAPPLÅSPISTOLER, 1 par, Balkan, 1700-tal, dekorerade helstockar i vitmetall, längd 51 cm

Stockarna isär, skador

423990

2017-02-02