Edvin Ollers oljemålning
2016-11-26
423970
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Träd, signerad och daterad E Ollers 1941, olja på pannå, ca 55x46 cm