Åke Nothberg oljemålning
2016-11-26
423969
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅKE NOTHBERG (1893-1973): Kustvy med båtar, signerad och daterad Å Nothberg 1946, olja på duk, ca 46x55 cm