Golvlampor 1900-talets andra hälft
2016-11-26
423962
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitlackerad metall, skärmar med motiv av fåglar, undertill märkta med vit pappersetikett NK samt numrering, total höjd ca 162 cm
Nedtill med smärre bucklor