Åke Nothberg oljemålning
2016-11-25
423957
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅKE NOTHBERG (1893-1973): Insjölandskap med figur, signerad och daterad Å Nothberg 1950, olja på pannå, ca 27x35 cm