Frans Wilhelm Odelmark oljemålning
2016-11-26
423942
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Gårdsmotiv, signerad F.W. Odelmark, olja på duk, ca 46x83 cm