Relief Lisa Larson
2016-11-26
423931
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LISA LARSON, "Tuppfågel", relief, Gustavsberg, stengods, polykromt glaserad signerad Lisa L, ca 27x29 cm
Tillverkningsdefekt över mittenblad, samt smärre nötn9ingsnagg