Bordslampa 1970-tal
2016-11-25
423911
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, plåt samt plast, 1970-tal, röd samt grå lackering, höjd ca 60 cm
Bruksslitage