Golvljusstake Kina
2016-11-25
423896
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLJUSSTAKE, plåt, Kina, 1900-talets början, dekor av figurer mot röd botten, höjd ca 61 cm
Slitage