Vägglampor Sverige 1930-tal
2016-12-05
423890
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, Sverige 1930-tal, hållare i mässing, innerkupor i opalinglas, ytterkupor i randigt, delvis matterat glas, höjd 40 cm
Smärre nagg och repor