Takarmatur Konsthanteverket
2016-11-25
423857
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KONSTHANTVERKET, takarmatur, 1900-talets andra hälft, skärm i vit plast, kromad stomme, kupa i vitt glas, diameter ca 43 cm
Bruksslitage