Golvlampa mässing
2016-11-24
423808
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, bouilottemodell, höjd ca 150 cm
Bruksslitage, skärm med buckla