Serveringsvagn
2016-11-24
423794
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing samt glas, på hjultrissor, med hållare för flaskor, höjd ca 72, 68x53 cm
Bruksslitage