Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Komposition, signerad Waldemar Lorentzon, 82/260, färglitografi, ca 42x51,5 cm
Zustandsbeschreibung
423779
2016-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner