Buddhor Thailand
2016-11-24
423766
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BUDDHOR, 2 st, patinerad och bemålad metall, Thailand, 1900-tal, höjd ca 90 cm
Slitage