Stig Claesson pastell
2016-11-29
423615
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Stockholmssmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -83, pastell, ca 40x51,5cm